Giresunspor'un ev sahipliğinde Titanic Business Kartal Hotel'de düzenlenen Destek ve Dayanışma gecesi yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Giresunspor gurbette yaşayan hemşehrilerimiz ile İstanbul'da düzenlenen Giresunspor Destek ve Dayanışma gecesinde bir araya geldi.

Geceye Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bahçeşehir Eğitim Kurumları yönetim kurulu başkanı Enver Yücel, Giresunspor eski Başkanı Olgun Aydın, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, İstanbul'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları başkanları, Giresunspor'umuzun yönetim kurulu üyeleri ile Giresun'lu hemşehrilerimizden oluşan seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Giresunspor, Alanyaspor mesaisinde Giresunspor, Alanyaspor mesaisinde

z6HsPNJ0BnGx

Düzenlenen Destek ve Dayanışma gecesinde konuşma yapan Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet; "Bizler tüm zorlukların üstesinden ancak birlik ve beraberlikle gelebiliriz. Sizlerden kendi markanıza, kendi takımımıza destek olmanızı istiyorum. Çünkü Giresunspor'umuzun sizlere ihtiyacı var. Takımımıza hep birlikte destek olalım, birlik olalım, duaları eksik etmeyelim ve kulübümüzü daha iyi yerlere birlikte taşıyalım. Bizler sizleri temsil etmeye, Giresunspor'umuzu iyi yerlere getirmeye devam edeceğiz." dedi. Yaptığı konuşmasında takımımıza destek olan tüm kurum ve sponsorlara da teşekkür eden Başkan Karaahmet sözlerini "Ben katılan herkese tekrardan teşekkür ediyorum, sağolun, var olun, iyi ki varsınız, Giresun sizlerle daha güzel" diyerek sonlandırdı.

wuheb_1DgpzK

tUOoAcgL69Bk

Giresunspor Destek ve Dayanışma gecesi sanatçı Öykü Gürman'ın sahne almasının ardından kulübümüze gelir getirmek amacıyla düzenlenen açık arttırma ile sona erdi.

duZ57W1awFBR