Giresunport Liman İşletmeciliği A.Ş. ile Giresunspor Kulübü arasında imzalanan protokole göre, liman otopark gelirlerinin Giresunspor’a verileceği bildirildi.

Giresunspor Kulüp binasında gerçekleştirilen protokol Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet ile Giresunport Liman İşletmeciliği A.Ş. Müdürü Mehmet Nuh Gül arasında gerçekleşti.

Giresunport Liman İşletmeciliği A.Ş. Müdürü Mehmet Nuh Gül yaptığı açıklamada, "Giresunspor Profesyonel Futbol Takımı oyuncuları ile teknik kadronun müsabakalar, antrenmanlar, kamplar için ulaşım ihtiyacını karşılamak ve sözleşme süresine karşılık gelmek üzere ihtiyacı olan vatandaşlarımızın araçları için liman sınırları içerisinde otopark olarak hizmet vermek amacı ile kullanılan alanda otopark ücretlerinden elde edilen gelir her ay Giresunspor’a tahsis edilmesi bunun karşılığında da Giresunspor tarafından Giresunport adına reklam ve tanıtım aktiviteleri yapılması için sözleşme imzalanmıştır" dedi.

Fenerbahçe maçının ardından Fenerbahçe maçının ardından

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet ise, yapılan anlaşmanın camiaya hayırlı olsun temennisinde bulunarak, "Giresunspor’un her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacı var. Bu anlamda yapılan bu anlaşmayı önemsiyoruz ve teşekkür ediyoruz" diye konuştu.