Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatıyla başlayan asfalt hamlesi aralıksız olarak şehrin dört bir yanında sürüyor.

Bebek dostu hastanelere değerlendirme ziyareti Bebek dostu hastanelere değerlendirme ziyareti

Havaların güneşli gitmesiyle birlikte asfalt seferberliğine ara vermeden devam eden, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri tarafından son olarak Eriklimanı Mahallesi yeni imar yolu ve yine aynı bölgedeki Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi güzergâhı, Cumhuriyet Mahallesi, Kayadibi Mahallesi Beset Mevkii ve Samanlıkkıranı İnce Mehmet Sokak’ta sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Belirlenen program çerçevesinde çalışmalarını yürüten ekipler, aciliyet sırasına göre tüm mahalle, sokak ve caddelere hizmet götürmeyi sürdürecek.

Bu çalışmalarla yol kalitesini ve konforunu artırdıklarını ifade eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Bu bölgelerde ciddi bir sıkıntı vardı. Halkımızın taleplerine cevap vermeye ve her noktaya hizmet götürmeye çalışıyoruz. Özellikle vatandaşlarımızın ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması adına asfaltlama çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Ekiplerimiz, belirlenen programlar dahilinde asfaltlama çalışmalarını düzenli olarak yapıyor. Hava durumu elverişli olduğu takdirde asfalt çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

18-1

1-21