Giresun Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Giresun Yıldız Fotoğrafçılığı bu yıl 26-28 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Görele 13.Uluslararası Kemençe ve Horan Günlerine katıldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Görele 13.Uluslararası Kemençe ve Horan Günlerine katıldı

Etkinliğe katılmak isteyenler 15 Ağustos tarihine kadar    https://o11.me/t2VcM adresinden başvuru yapabilecek, bilgi almak isteyenler ise 444 40 28 / 1122  numaralı telefondan bilgi alabilecek.

2 (15)

GİFOD, GEZFOD ve GİDOSK’un da katılacağı etkinlikte, akşam karanlığında eğitmenler tarafından fotoğraf tutkunlarına Yıldız Fotoğrafçılığı hakkında uygulamalı eğitim verilecek. Etkinliğe katılımın ücretsiz olduğu belirtilirken, konaklama imkanının sunulacağı ancak kamp malzemelerinin kişiye ait olacağı kaydedildi. Gölyanı Obası’nda gerçekleşecek etkinlikte, isteyen katılımcılar yanlarında çadır getirip, kendi çadırlarında kalabilecek.

1 (21)-1

26 Ağustos Cuma günü Giresun Kalesi Seyir Terası’nda başlayacak etkinlik, 28 Ağustos 2022 Pazar günü sona erecek. Etkinliğe birbirinden değerli isimlerin de katılması bekleniyor.