Girib Samsun Şubesi, Samsun Giresun İş Adamları Ve Bürokratları Derneği Başkanlığınca Samsun'daki Giresunlu hemşerilerin birlik beraberlik ve dayanışma amacıyla düzenlemiş oldukları etkinlikler kapsamında. Giresun Musiki Cemiyeti Tsm Korosu Samsun'da “Omü Sahnesinde” konser verecek.

GİRİB Samsun Şube Başkanı Osman Bayram, yaptığı açıklamada, "Samsun da önemli sayıda Giresun'lu hemşerimiz olduğunu, TUİK verilerine göre nüfusa dayalı mernis sistemine göre, yaklaşık 20 Giresunlu'nun ikamet kaydının Samsun'da olduğunu, bunun yanında, göç nedeniyle ayrıca 50 in üzerinde, yerleşik Giresun nüfusu olduğunu bunun önemli bir insan kaynağı olduğunu, hemşerilerimizin gerek Samsun'da, bir araya gelme, tanışma, birlik ve beraberlik yardımlaşma ve dayanışma ruhunu geliştirmesi, hemşerilerimiz arasında iş birliği sağlanması, bu vesile ile Samsun-Giresun arasında da bir “Gönül Köprüsü” kurulması amacıyla yaptıkları etkinlikler kapsamında 26 Kasım Cumartesi saat 19 da Giresun Musiki Cemiyeti Tsm Korosu Samsun'da “Omü Sahnesinde” Konser Verecektir." ifadelerinde bulundu.

GİRİB Samsun Şube Başkanı Osman Bayram, Giresun'lu hemşerilerimiz için yapılan bu etkinliğe katılarak birlik beraberlik ve dayanışma ruhumuza katkı ve destek veren Giresun Musiki Cemiyeti Başkan ve yönetimine, TSM Korosu üyelerine Giresunlu hemşerilerimiz adına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız dedi, ve tüm hemşerilerimizi bu etkinlikte buluşmaya davet etti.

Giresun ve Ordu'nun bal ormanlarını yırtıcı böcekler koruyacak Giresun ve Ordu'nun bal ormanlarını yırtıcı böcekler koruyacak

112121