Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, belediye çalışanları ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Birim Müdürleri ile belediye bünyesinde çalışan işçi ve memurların katıldığı ‘Gönül Sofrası’ iftar yemeğine yoğun ilgi gösterildi.

İl Müftülüğü'nden Yıl Sonu Değerlendirme ve İstişare Toplantısı İl Müftülüğü'nden Yıl Sonu Değerlendirme ve İstişare Toplantısı

17_81

Tasavvufi müzik dinletisi ve dualarla birlikte oruçların açıldığı iftar öncesi masaları tek tek dolaşan Başkan Şenlikoğlu personellerle sohbet etti ve hatıra fotoğrafları çekildi.

15_98

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. İŞİMİZ DE SOFRAMIZ DA BİR”

İftar programında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, belediye çalışanları ile birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

4_414

Başkan Şenlikoğlu, “4 yılı aşkındır sizlerle birlikte Giresun’umuza hizmet verme noktasında hep birlikte canla başla çalışıyoruz. Fiziki anlamda yapılan yoğun çalışmaların yanında sosyal ve kültürel alanlarda da çalışmalar yaparak vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmekteyiz. Bu bağlamda müdür, şef, memur ve işçi kardeşlerimizden oluşan bu büyük ailenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Sizler bu kurumun birer aynasısınız. Hizmet noktasında Giresun Belediyesi personeli büyük emek vermektedir, bu emekler yadsınamaz. Tüm çalışanlarımıza vermiş oldukları emek ve gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki hafta sonu ile birlikte Ramazan Bayramı geliyor. Ramazan Bayramı'na aileleriniz ile birlikte sağlık ve sıhhat ile kavuşmanızı diliyorum”  dedi.