GSB Spor Okulları Kış döneminde de devam edecek GSB Spor Okulları Kış döneminde de devam edecek

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenör değerlendirme ve planlama toplantısı İl Müdürü V. Muzaffer Ergün başkanlığında Olimpik Yüzme Havuzu Spor Kompleksi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörler ve Eğitim Yönetim Sistemi kapsamında çalışan antrenörler katıldı.

Toplantıda 2023 yılı değerlendirmesi, Merkez ve İlçelerimizde yapılacak faaliyetler, spor tesislerinin aktif halde kullanılması, lisanslı sporcu sayısının artırılması, milli takımlara daha çok sporcu gönderme gibi birçok konu ele alındı. Ayrıca toplantıda; antrenörlerin branşlarıyla ilgili çalışma programları ve gösterilen genel başarı durumları üzerinde duruldu.

364208122_664951735669235_1306495928461338684_n

Toplantıda açıklamalarda bulunan İl Müdürü Ergün, “ Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı sağlamak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği GSB Spor Okullarına daha fazla çocuk ve gencimizin katılımını sağlamayı hedefliyoruz. Ulusal ve Uluslararası alanda başarı elde edebilmek için hep beraber gelişime, değişime açık olmalıyız, Spor müthiş bir değişim içerisinde. Sporun teknolojisi, bilimi bu anlamda değişiyor. Biz de Antrenör olarak bu değişime ayak uydurmak durumundayız. Kendimizi yeni bilgilerle donatmalı ve daha fazla çaba harcamalıyız. Giresun için hep birlikte daha çok çalışmalı ve gençlerimizi spora kazandırmalıyız. Amacımız, Türk sporunu en üst noktaya çıkarmak. El birliği ile güzel projeler ortaya çıkacağına inanıyorum, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Toplantı antrenörlerin talep ve istekleri alınarak karşılıklı görüş ve öneriler istişare edilerek sona erdi.