Giresun'un önemli siyasetçi ve bürokratları Firuze isimli mücevher mağazasının açılışında bir araya geldi.

Giresun'un en işlek caddesi olan Gazi Caddesi'nde yenilikçi ve modern tarzıyla hizmet verecek olan Firuze isimli mücevher mağazanının açılışı gerçekleşti.

Açılışa; Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, İl Kültür Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Giresun Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, siyasi parti il başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan duanın ardından, Milletvekili Sabri Öztürk, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu kısa birer konuşma yaparak işletmenin şehrimize ve yatırımcılarına hayırlı olmasını temenni ettiler.

Açılış kurdelesi kesildikten sonra mağazayı gezen davetliler işletmenin ortağı Firuze Çakır ile bir süre sohbet edip işletme hakkında bilgi aldılar.

Gazi Caddesi'nde hizmet verecek olan Firuze isimli mağazanın işletmeciliğini, Giresun'un tanınmış ailelerinden Çakır ailesine mensup Firuze Çakır yapacak.

Minik kalpler hayırda yarıştı Minik kalpler hayırda yarıştı

WhatsApp Image 2022-03-11 at 17.25.56

WhatsApp Image 2022-03-11 at 17.26.28

WhatsApp Image 2022-03-11 at 17.26.54 (1)