Stada 500 seyirci kapasiteli seyirci tribünüyle 18 kişilik protokol tribünü yapıldı

Eynesil Kaymakamı Abdulselam Bıçak, Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, Eynesil Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özcan Kemal ve Yatırım İşletmeler Şube Müdürü Nasif Kılıç yenileme ve bakım çalışmaları tamamlanan Eynesil İlçe Stadı’nda incelemelerde bulundu.

Eynesil İlçesi Futbol Sahasında; tribün, soyunma odası ve çevre düzenlemesi yapım işi ile sentetik çiminin değiştirilmesi, tel örgülerin yenilenmesi ve aydınlatma yapım işi tamamlandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından söz konusu iş kapsamında, Eynesil Futbol Sahasında mevcut sentetik çiminin sökülerek yenilenmesi, mevcut hatıl üzeri dikey ve yatay demir boru profillerin sökülerek yenilenmesi, mevcut tel örgülerin sökülerek yenilenmesi, 2 adet 14 kişilik yedek oyuncu kulübesi, 1 adet 6 kişilik sağlık kabini, 1 adet elektronik futbol skorbordu ve Eynesil Futbol Sahasında FİFA kalite konsepti doğrultusunda Star 1 testi yapılarak belgelerinin alınması ve aydınlatma işleri yapıldı.

Ayrıca bu iş kapsamında; 500 seyirci ve 18 kişilik protokol tribünü yapılarak, tribün altında ise 2 adet takım soyunma odası, ısı merkezi, sağlık odası, 2 adet hakem odası,  ve toplantı odası da hazır hale getirildi.

Giresunspor Teknik Direktörü Keleş, ligde kalacaklarına inanıyor Giresunspor Teknik Direktörü Keleş, ligde kalacaklarına inanıyor

Kaynak: Yeşilgiresun Gazetesi