ETRE Psikolojik Danışmanlık Merkezi, geniş katılımlı bir açılış töreniyle hizmete girdi.

Sıradışı bir danışmanlık merkezini, Giresun'a kazandıran Uzman Psikolojik Danışman ve Pedagog Selin Yıldız, hedeflerinin her yaş grubundan insana hitap etmek olduğunu söyledi.

Açılışa katılan basın mensuplarına bilgiler veren Yıldız; "Merkezimizde çocuk, ergen, yetişkin terapileri, 1-6 yaş grubunda gelişim destekli oyun atölyeleri, çift ve aile danışmanlığı yapıyoruz. 2-12 yaş gurubu çocuklarda görülen her türlü psikolojik sorunla ilgili bireysel oyun terapisi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda zeka ve gelişim testleri uygulaması ve uygulama sonucuna göre gelişim takibi yaparak ebeveyn danışmanlığı ve eğitimi hizmeti sunuyoruz. Başka bir anlatımla, insan hayatını şekillendirebilecek çocukluktan yetişkinliğe tüm gelişim dönemlerini kapsayacak her türlü psikolojik danışmanlık hizmeti merkezimizde mevcuttur." ifadelerini kullandı.

ÖZGÜR ÖZEL'den Işık Açma Kapama Eylemi Çağrısı ÖZGÜR ÖZEL'den Işık Açma Kapama Eylemi Çağrısı

ETRE Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Çıtlakkale Mahallesi, MSK Plaza (Migros üstü) Kat 3/201 adresinde danışanlarına hizmet verecek ve randevu için 0537 944 40 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

IMG-20231015-WA0023