Giresun'un nitelikli sosyal ve spor alanları semt sahaları ile genişliyor Giresun'un nitelikli sosyal ve spor alanları semt sahaları ile genişliyor

İçişleri Bakanlığı tarafından Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine Koordinatör Vali olarak görevlendirilen Vali Enver Ünlü, deprem bölgesinden Giresunspor’a olan desteklerini ilk günden itibaren aralıksız sürdürüyor.

2023_126_02

Deprem bölgesine 30 Mart Perşembe günü giden Vali Ünlü, yaptığı çalışmalarla ve bölge insanıyla kurmuş olduğu samimi ilişkiler sayesinde Türkoğlu halkının gönlünde taht kurmayı kısa süre içerisinde başardı. Afetin izlerini Türkoğlu’ndan, bıraktığı hüzünleri de gönüllerden bir bir sileceğini belirten Vali Ünlü, çocukların sevgisini Giresunspor’a taşımaya devam ediyor.

2023_126_06

Türkoğlu ilçesine adım attığı ilk günden itibaren depremzede çocuklarla yakından ilgilenen Vali Ünlü, çadır kentlerde yaşayan evlatlarımıza Giresunspor forması hediye etmeye devam ediyor.

Vali Ünlü, çocuklara hediye ettiği formaların ardından Çotanaklara olan sevgisini yaptığı son paylaşımda şu sözlerle dile getirdi: “Giresunspor; ışık saçan armadır. Yeşil/beyaz asalettir. 56 yaşındaki sevdadır. Bir çocuğun sevinci, ışıltılı bir çift göz, safça tebessüm, bazen de heyecanlandıran bir formadır. Giresunspor tam olarak budur.”

Yeşil beyazlıların tüm maçlarını yakından takip eden Vali Ünlü, ligde uzun süre sonra galibiyetle tanışan takımımızı “Evinde ağırladığı Sivasspor'u 1-0 mağlup eden Giresunspor’umuzu gönülden tebrik ediyorum. Tebrikler, teşekkürler Çotanaklar.” sözleriyle kutladı.

Deprem bölgesinden Yeşil beyazlıların kuruluş yıl dönümünü de unutmayan Vali Ünlü, “Şehrimizin göz bebeği, taraftarının yeşil-beyaz sevdası, güzide kulübümüz Giresunspor’umuzun kuruluşunun 56. yılını kutluyor; başarılı nice seneler diliyorum.” sözlerine yer verdi.