Giresun Valisi Enver Ünlü Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’nu ziyaret etti.

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’ın muhterem babası Yaşar Çuhadar'ın Samsun'un Bafra ilçesi Merkez İshaklı Mahallesi Camii’nde kılınan cenaze namazına katılan Vali Ünlü ve Vali Karaömeroğlu, Vali Çuhadar ve ailesine başsağlığı dileklerini ilettiler.

Cenazenin akabinde Vali Ünlü ve Vali Karaömeroğlu, Sinop'a geçerek restorasyon çalışmaları devam eden Tarihi Sinop Cezaevi’nde incelemelerde bulunup çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

İncelemelerin ardından Valilik hizmet binasına geçildi. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Vali Ünlü, daha sonra Sinop Valisi Karaömeroğlu ile bir süre sohbet etti. Ziyarette Karadeniz bölgesini ilgilendiren konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Vali Karaömeroğlu, ziyaret anısına Vali Ünlü’ye Sinop’a özgü gemi maketi hediye etti.

Şehrin park sayısı 75'e ulaştı Şehrin park sayısı 75'e ulaştı

2022_433_02Vali Enver Ünlü, Sinop’ta olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Vali Ünlü, ziyaret sonrası yapmış olduğu paylaşımda “Sinop Valimiz Sn. Erol Karaömeroğlu'nu ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın Valimize nazik ev sahipliğinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” cümlelerine yer verdi.