Giresun İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Giresun Şubesince, engelli vatandaşlar ve ailelerine yönelik iftar programı düzenlendi.

Hacı Miktat Camii müezzin kayyımları Yakup Arine ve Hasan Arda’nın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa bir mesaj gönderen İl Müftüsü Ramazan Topcan, “Kardeşlik, dostluk ayı olduğu kadar Ramazan ayı mağfiret, rahmet ve bereket ayıdır. Paylaşma ayıdır. Güzel vesilelerle bir araya gelmek, aramızda var olan kardeşlik bağlarını daha da güçlendirecektir. İftar soframıza şeref katan siz değerli dostlarımıza bir kere daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Giresun Belediyesi’nin Sosyal Tesis Anlayışı ve Fahiş Fiyat Politikası Giresun Belediyesi’nin Sosyal Tesis Anlayışı ve Fahiş Fiyat Politikası

Akşam ezanının okunmasıyla birlikte hep birlikte oruçlar açıldı, iftarın ardından, yemek duası yapıldı. İftar programına İl Müftü Yardımcısı Murat Mutlu, Müftülük personeli, engelli ve gençlik koordinatörleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

1 (3)-1