Giresun Kültür ve Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda Turizm Seyahat Acentelerine yönelik EMİTT 2022 Fuarı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci başkanlığında düzenlenen toplantıda EMİTT 2022 fuar hakkında bilgiler verildi.

Öğretmenlere Özel Halk Oyunları gösterisi sunulacak Öğretmenlere Özel Halk Oyunları gösterisi sunulacak

Fuarda; Giresun, Trabzon ve Gümüşhane illerinin otel ve acentalarının fuar çalışmalarını yapabilecekleri bir alan oluşturulduğu belirtildi. 3 Salon B431 nolu stantta Türkiye'de pek çok yeni tatil ve turizm destinasyonu oluşmasına ortam hazırlayan, Türkiye'de şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan, turizm sektörünün dünyaya açılan kapısı olan EMİTT 2022 Fuarı, bölgemizin turistik değerleri, konaklama, eğlence ve kültürel varlıklarının tüketiciye doğrudan profesyonel ve bilgili uzmanlar aracılığı ile anlatma ve gösterme fırsatı vereceği bildirildi.

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde bölgemizin en büyük turizm fuarlarından birisi olan EMİTT 2022 fuarı 09-12 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir.