Giresun'da Şehit İsmail Bay Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde kadınlar tarafından hazırlanan el emeği göz nuru ürünler, yıl sonu etkinliğinde sergilendi.

Şehit İsmail Bay Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde eğitim gören kursiyerlerin ürünleri için yılsonu sergisi düzenlendi. Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Halk Eğitimi Merkezinin düzenlemiş olduğu etkinliğe katılım yoğun oldu.

4-3

Düzenlenen serginin açılışını Vali Enver Ünlü, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Şehit İsmail Bay Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Salih Uzun ve beraberindeki kurum amirleri yaptı. Açılışın ardından stantları gezdiler.

1-6

Sergide geri dönüşüm malzemelerinden yapılmış ilginç eserler, Tezhip Hüsn-i Hat, Çini, Resim, Ahşap, Dekoratif Eşyalar ve Deri ve Rölyef Tablo, Tekstil ürünleri, yöresel lezzetler ve birçok çeşitli alanda yapılmış olan ürünler en ince detayları ile birlikte halkın beğenisine sunuldu. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde toplam 1179 kurs açılmış olup bu kurslara 16 bin 921 kursiyer katılmıştır.

5-3

Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında açılışı yapılan sergi 1 Haziran Çarşamba- 3 Haziran Cuma tarihleri arasında ziyarete açık olacaktır.

3-4

Şehir Tiyatrosu Perdelerini 'Kuyruklu Yıldız Altında' ile Açacak Şehir Tiyatrosu Perdelerini 'Kuyruklu Yıldız Altında' ile Açacak

2-9