CHP Giresun İl Başkanı Av.Gültekin Uzunalioğlu yaptığı açıklamada "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 3 Şubat'ta Giresun'a gelecek. İlimizde bir çok program gerçekleştirecek " dedi.

CHP İl Başkanı Uzunalioğlu "Sayın İmamoğlu'nu Giresun'da görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sayın İmamoğlu'nun Giresun programı ana hatları şöyle gerçekleşecektir.

AK Parti Giresun Milletvekili aday adayları isimleri AK Parti Giresun Milletvekili aday adayları isimleri

Cuma günü saat 11.00 'de Ordu-Giresun Havalimanına hareket edilerek Piraziz Belediyesi ziyareti yapacaktır. Saat 11.45'te 100.Yıl Cumhuriyet Parkı inceleme gezisinden sonra Giresun'a hareket ederek Merkez Hacı Miktad Camii'nde Cuma Namazını kılacak olan Sayın İmamoğlu saat 13.45'te Esnaf ziyareti ve Halk Buluşması gerçekleştirecektir. Saat 15.30 Tirebolu Belediyesi Ziyaretinden sonra saat 16.00'da Tirebolu Meydan Düzenlemesi açılışı yapacaktır. Saat 18.30 Eynesil Belediyesi Ziyaretini gerçekleştirecektir. Giresun halkı olarak Başkanımız ve hemşerimiz Sayın Ekrem İmamoğlu'nu olarak en iyi şekilde karşılayalım. Tüm halkımızı davet ediyoruz.