Mehmet Akif İnan Vakfı Eğitim Akademisi tarafından düzenlenen "Eğitimde Oyunun Gücü ve Zeka Oyunları" konulu öğretmen eğitimi 21 Mayıs Cumartesi günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi. Düzenlene eğitime Giresun genelinden başvuru yapan Eğitim-Bir-Sen üyeleri katılım sağladı. 

Elvan Işık Gezmiş, "Teröristlerle Resmi Görüşmeler Yapan AKP, bize iftira atmaya çalışıyor" Elvan Işık Gezmiş, "Teröristlerle Resmi Görüşmeler Yapan AKP, bize iftira atmaya çalışıyor"

Programın açılışında bir konuşma yapan Eğitim Bir Sen Giresun Şube Başkanı Muhammet Sarı; "Türkiye'nin en büyük örgütlü sivil toplum gücü olarak üyelerimizin hem ekonomik hem sosyal hem de mesleki gelişimlerini desteklemeye devam ediyoruz. Mehmet Akif İnan Vakfı ve yetkililerine bu güzel programı bizlere ulaştırdıkları için teşekkür ediyorum. Pandemi nedeniyle uzun bir süre ara verdiğimiz yüz yüze etkinliklerimize çok daha arzulu olarak geri dönüyoruz. Eğitimlerimiz ve sosyal faaliyetlerimiz devam edecek. Üyelerimize özel gezilerimiz, kültürel etkinliklerimiz ve indirim anlaşmalarımızla, Eğitim Bir Sen olarak daima yol arkadaşlarımızın hayatına dokunmaya devam edeceğiz." ifadelerinde bulundu. 

Düzenlenen seminerde Ahmet Çiftçi tarafından "Eğitimde Oyunun Gücü" ve Emin Erzurumluoğlu tarafından "Akıl ve Zeka Oyunları" konulu sunumlar yapıldı. Etkinlik sonunda Şube Başkanı Muhammet Sarı tarafından eğitim görevlilerine plaket, katılımcılara da sertifikaları takdim edildi.

WhatsApp Image 2022-05-23 at 08.49.43