Giresun Belediyesi, etkin ve ulaşılabilir hizmetlerine her geçen gün yenisini ekliyor.

Yeni hizmet binasının hizmete girmesiyle birlikte şehrin belirli noktalarında dağınık halde bulunan birimler tek çatı altında toplandı. Böylece, vatandaşlar işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyor, ilgili birimlere daha rahat ulaşabiliyor.

Giresun Belediyesi, engelli ve yaşlı vatandaşları da düşünerek, Belediye Hizmet Binası önüne yeni bir tahsilat noktası oluşturdu. Artık vatandaşlar tahsilatlarını daha hızlıca halledebilecek.

15-4

Vali Enver Ünlü, şehitlik anıtı camiinde mevlit programına katıldı Vali Enver Ünlü, şehitlik anıtı camiinde mevlit programına katıldı

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ise yaptığı açıklamada, yeni hizmet binasıyla farklı yerleşkelerde bulunan birimleri bir araya topladıklarını anımsatarak, “Hizmet binamızı en ince ayrıntıyı düşünerek planlamıştık. Farklı lokasyonlarda hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk. Şimdi de yeni tahsilat noktası oluşturarak, hem zaman kaybını ortadan kaldırdık hem de ulaşılabilirliği artırdık.” diye konuştu.