İşgalci İsrailin bombardımanı altındaki Gazze'de şehit olan Müslümanlar ile Cumhuriyetin 100.yılında İstiklalimiz ve istikbalimiz uğruna canlarını feda  eden aziz şehitlerimiz  kahraman gazilerimiz  rahmet, minnetle ve dualarla anıldı.

Espiye Müftülüğüne bağlı Kuran kurslarında hafızlık yapan öğrenciler tarafından okunan hatimlerin duası Cuma Namazı öncesi Espiye Ulu Camii'nde  İlçe müftü Osman Gülbe tarafından yapıldı.

Gülbe, "Allah’ım! Bütün dünyanın gözü önünde topluca katledilen mağdur ve mazlum Filistinli kardeşlerimize yardım eyle! Yeryüzünde zulme uğrayan tüm mazlumlara imdat eyle! Vatanımızı, milletimizi ve bütün insanlığı her türlü kötülükten muhafaza eyle! Ümmet-i Muhammed’e birlik ve beraberlik, feraset ve basiret ihsan eyle.

Giresun'da 2 Kişinin Yaralandığı Trafik Kazası Güvenlik Kamerasınca Görüntülendi Giresun'da 2 Kişinin Yaralandığı Trafik Kazası Güvenlik Kamerasınca Görüntülendi

Cumhuriyetimizin 100.yılında İstiklalimiz ve istikbalimiz uğruna canlarını feda aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet eyle " diye duada bulundu.

Editör: Ortak Kullanım