Giresun'da okula yeni başlayan öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Giresun Çıtllakkale Mahalle Muhtarı tarafından 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte okula yeni başlayan öğrencilere okul çantası ve kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

IMG_5303

Başkan Şenlikoğlu, “Plajlar bölgesi ikinci etabının yeni deniz sezonuna yetiştirilmesini hedefliyor" Başkan Şenlikoğlu, “Plajlar bölgesi ikinci etabının yeni deniz sezonuna yetiştirilmesini hedefliyor"

Çıtlakkale Mahalle Muhtarı Mesut Aydın tarafından başlatılan proje ile okula yeni başlayan öğrencilere, içerisinde kırtasiye ürünlerinin bulunduğu okul çantası hediye edildi. Proje kapsamında öğrenciler için hazırlanan çantada; kalem, defter, silgi, boya, suluk ve kitaptan oluşan eğitim ve kırtasiye seti hediye edildi. Çocuklara çantalarını elleriyle hediye eden Muhtar Mesut Aydın, okula yeni başlayan öğrencilerle tek tek ilgilendi.

Muhtar Aydın, öğrencilerin en ihtiyacı olan bir set hazırladıklarını belirterek, ''2022-2023 eğitim öğretim yılı öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu projede bizden desteğini esirgemeyenlere teşekkür ederim. Hizmet etmeye çalışıyoruz bu proje kapsamında toplam 100 öğrenciye okulda ihtiyacı olabilecek malzemeler hediye ettik. Sadece Çıtlakkale değil biz muhtarlık olarak diğer mahallelerede hediyede bulunacağız.'' dedi.