AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, 15 Mayıs tarihi itibariyle görevinin sona ereceğini duyurdu.

28. Dönem milletvekiliği için aday listelerinin netleşmesiyle, partisinden yeniden milletvekili adayı gösterilmeyen AK Parti Giresun Millletvekili Cemal Öztürk, sosyal medya hesaplarından bir veda paylaşımı yaptı. 

Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

"Kıymetli Hemşehrilerim,

2015 yılından bu yana büyük bir onur ve gururla sürdürdüğüm Giresun Milletvekilliği görevim 15 Mayıs tarihi itibariyle nihayete erecektir. Geçen bu süre içinde birlikte yol yürüdüğüm değerli dava arkadaşlarıma, teveccüh ve desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Giresun’umuza ve birbirinden kıymetli hemşehrilerimize hizmet etme fırsatını bize tanıyan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ediyorum.

Bizim gözümüzde tüm makamlar, tüm unvanlar geçicidir, dünyevidir. Asıl olan Rabbimizin rızası, dostlarımızın ve milletimizin hayır duasını almaktır. Bu nedenle her zaman bu kutlu davanın bir neferi olarak liderimizin izinde, milletimizin emrinde olacağız.

Türkiye Yüzyılı için son derece önemli olan önümüzdeki 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin, AK Partimiz ve Milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki süreçte de Milletimize, Davamıza ve Partimize özveri ile hizmet etmeye devam edeceğimi belirterek bir kez daha Giresunlu hemşehrilerime teşekkürlerimi, minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Allah yâr ve yardımcımız olsun.

Selam ve dua ile.."