Bulancak Sanat Tiyatrosu, haftanın 3. gününü Bulancak'ta tiyatro günü ilan etti.

37 yıldır tiyatro serüvenine aralıksız devam eden Bulancak Sanat Tiyatrosu, 25 Ekimden itibaren her çarşamba günü perdelerini tiyatro severlere açaçak.

25 Ekim Çarşamba Günü ‘Vahşi Komedi’ oyunuyla tiyatro sezonunu açacaklarını belirten Bulancak Sanat Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Çolakoğlu, “Bu sezonu Vahşi Komedi oyunumuzla açacağız, arkasından kasım ayında Açık Denizde oyunumuz sahnelenmeye devam edecek; sonrasında ise aralık ayında yeni oyunumuz Aşkımızın Gemisi Fındık Kabuğu oyunumuz seyircilerimizle buluşacak. Bundan böyle her çarşamba saat 20.00’da mayıs ayına kadar oyunlarımızı dönüşümlü olarak seyircilerimizin beğenisine sunacağız. 25 Ekim'den itibaren her hafta Çarşamba günü saat 20.00'da salonumuza bekliyoruz.” dedi.

Vahşi Komedi oyununda; Ertan Kara, Zeynep Coşkun, Burak Baş, Fırat İncüvez, Zuhal Akdemir, Evren Öztepe, Arife Beşikçi, Mesut Geçici, Özkan Göktekin rol alıyor. Oyunun yazarı şair Yelda Karataş, dekor kostüm tasarımı Sebahat Çolakoğlu'na ait. Oyunun yönetmenliğini ise Mustafa Çolakoğlu üstleniyor.

Piraziz’de Bisiklet Şenliği Coşkusu Piraziz’de Bisiklet Şenliği Coşkusu

781e5bfa8fdb78856296359d61d15091-1

Editör: Ortak Kullanım