Giresun ve ilçelerine 30 hakim ve savcı atanırken, Giresun'dan, 38 hakim ve savcı başka il ve ilçelere atandı. 

Samsun’daki kazada ağır yaralanan hemşire hayatını kaybetti Samsun’daki kazada ağır yaralanan hemşire hayatını kaybetti

Giresun'da göreve başlayan ve başka bir ile atanan hakim ve savcıların listesi:

İL/MERKEZ

  • Kıymet AKPINAR Amasya Ağır Ceza Mahkemesi Üyeliğinden, Giresun Ağır Ceza Mahkemesi Üyeliğine
  • Ahmet Han KARACAOĞLU Iğdır Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığından, Giresun Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına
  • Ebru TÜRKEL SEVEN Suşehri Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Zülfikar ÜNAL Gümüşhane Cumhuriyet Savcılığından, Giresun Cumhuriyet Savcılığına
  • Ahmet Han KARACAOĞLU Iğdır Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığından, Giresun Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına
  • Ali Murat ESER Zile Cumhuriyet Savcılığından, Giresun Cumhuriyet Savcılığına
  • Yiğit Afşin BAY Arapgir Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Uğur YAĞIZ Göle Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Eser Yusuf YARAR Çaykara Cumhuriyet Savcılığından, Giresun Cumhuriyet Savcılığına
  • Merve Süyünbike ATNUR DAŞ Kelkit Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • İrem HAMZAOĞLU Iğdır Cumhuriyet Savcılığından, Giresun Cumhuriyet Savcılığına
  • Cüneyt KARATAŞ Çayırlı Cumhuriyet Savcılığından, Giresun Cumhuriyet Savcılığına
  • Emrecan KÖKSAL Reşadiye Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Doğukan YİĞİT Gümüşhacıköy Cumhuriyet Savcılığından, Giresun Cumhuriyet Savcılığına
  • Mine Bahar KARA Görele Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Halil İbrahim BUHARİ İvrindi Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Hamdi CEMBEKLİ Ortaköy(Aksaray) Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Kübra TÜRÜT Birecik Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Nermin ÖZTÜRK DAĞTEKİN Görele Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Bulancak

  • İlker DÜLGEROĞLU Gazipaşa Cumhuriyet Savcılığından, Bulancak Cumhuriyet Savcılığına
  • Mehmet Emin ÖZTÜRK Güroymak Cumhuriyet Savcılığından, Bulancak Cumhuriyet Savcılığına
  • Espiye

  • Lütfullah AYDOĞAN Amasya Cumhuriyet Savcılığından, Espiye Cumhuriyet Savcılığına
  • Havva YAZAN Kahramanmaraş Hâkimliğinden, Espiye Hâkimliğine
  • Tuğçe ÖZTÜRK AYDOĞAN Amasya Hâkimliğinden, Espiye Hâkimliğine
  • Enes Semih YAZAN Kahramanmaraş Hâkimliğinden, Espiye Hâkimliğine
  • Görele

  • Ercüment ÖZDERE Nizip Cumhuriyet Savcılığından, Görele Cumhuriyet Savcılığına
  • Nermin ÖZTÜRK DAĞTEKİN Görele Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Tirebolu

  • Erkan SARI Ilgaz Cumhuriyet Savcılığından, Tirebolu Cumhuriyet Savcılığına
  • Şebinkarahisar

  • Ömer Furkan BAYRAKTAR Turgutlu Hâkimliğinden, Şebinkarahisar Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına
  • Dereli

  • Muhammed Hanifi ÇEVİK Ardahan Cumhuriyet Savcılığından, Dereli Cumhuriyet Savcılığına atamalar yapıldı.

Başka İle Atananlar

İl/Merkez

  • Adem KARATAŞ Giresun Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığından, Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliğine
  • Mustafa ALPASLAN Giresun Hâkimliğinden, Kahramanmaraş Hâkimliğine
  • Burcu Naz ARSLAN Giresun Hâkimliğinden, Mardin Hâkimliğine
  • Hayati AYTEMİZ Giresun Cumhuriyet Savcılığından, Vakfıkebir Cumhuriyet Başsavcılığına
  • Tuba ÇALIŞKAN TALAY Giresun Hâkimliğinden, Rize Hâkimliğine
  • Mutlu Kurthan DEMİR Giresun Hâkimliğinden, Samsun Hâkimliğine
  • Büşra SEÇKİN Giresun Hâkimliğinden, Rize Hâkimliğine
  • Mustafa TERZİOĞLU Giresun Cumhuriyet Savcılığından, Hatay Cumhuriyet Savcılığına
  • Emrah YEKLİ Giresun Cumhuriyet Savcılığından, İstanbul Cumhuriyet Savcılığına
  • Tansu YILMAZ Giresun Hâkimliğinden, Erzurum Hâkimliğine
  • Volkan AKŞİT Giresun Hâkimliğinden, Harran Cumhuriyet Savcılığına
  • Hamza BAŞDAĞ Giresun Hâkimliğinden, Sivas Hâkimliğine
  • Anıl Emre ÇOBAN Giresun Hâkimliğinden, Bodrum Hâkimliğine
  • Umur Ozan DEMİR Giresun Cumhuriyet Savcılığından, Kırklareli Cumhuriyet Savcılığına
  • Burak ONAR Giresun Hâkimliğinden, Malatya Hâkimliğine
  • Deray DEMİR Giresun Hâkimliğinden, Kırklareli Hâkimliğine
  • İsmail YAPICI Giresun Hâkimliğinden, Mersin Hâkimliğine
  • Yasemin YILMAZ Giresun Hâkimliğinden, İskenderun Hâkimliğine
  • Fatih YİGİT Giresun Hâkimliğinden, Isparta Hâkimliğine
  • Bulancak

  • Harun AKBAŞ Bulancak Hâkimliğinden, Gebze Hâkimliğine
  • Seval YİĞİT Bulancak Hâkimliğinden, Sivas Hâkimliğine
  • Abdulkerim BAŞBAY Bulancak Cumhuriyet Savcılığından, Trabzon Cumhuriyet Savcılığına
  • Espiye

  • Yunus ÖZBEK Espiye Hâkimliğinden, Erzurum Hâkimliğine
  • Şeyma Nur ERDEM Espiye Hâkimliğinden, Ordu Hâkimliğine
  • Özlem ERGÜNEŞ Espiye Hâkimliğinden, Niğde Hâkimliğine
  • Görele

  • Ali ATAK Görele Hâkimliğinden, Kütahya Hâkimliğine
  • Mine Bahar KARA Görele Hâkimliğinden, Giresun Hâkimliğine
  • Çiğdem KURU ATAK Görele Hâkimliğinden, Kütahya Hâkimliğine
  • Muhammet Talha DUT Görele Cumhuriyet Savcılığından, Viranşehir Cumhuriyet Savcılığına
  • Ayşe Şeyma ŞENTÜRK ÖZSOY Görele Hâkimliğinden, Saray(Çorlu) Hâkimliğine
  • Tirebolu

  • Fatih KOZ Tirebolu Cumhuriyet Savcılığından, Van Cumhuriyet Savcılığına
  • Alucra

    Erkan PİR Alucra Cumhuriyet Savcılığından, Çarşamba Cumhuriyet Savcılığına

    Mahmut ÇAKIR Alucra Hâkimliğinden, Ünye Hâkimliğine

    Şebinkarahisar

  • Ali ÖZTÜRK Şebinkarahisar Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığından, Iğdır Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına
  • Dereli

  • Hanife ÖZTÜRK DUMAN Dereli Hâkimliğinden, Batman Hâkimliğine
  • Gizem ALICI ZAMAN Dereli Cumhuriyet Savcılığından, Karacabey Cumhuriyet Savcılığına
  • Recep ORHAN Dereli Hâkimliğinden, Düziçi Hâkimliğine
  • Gözde BİDAV ÜNAL Dereli Cumhuriyet Savcılığından, Bingöl Cumhuriyet Savcılığına atamalar yapıldı.

Kaynak: Yeşil Giresun

Editör: Ayaz Bekdemir