Bem-Bir Sen Giresun İl Başkanı Muslihiddin Aydın, sendikaya bağlı üyelerle bir araya gelmeye devam ediyor. İlçe ve beldelerde her fırsatta Bem-Bir Sen üyeleriyle görüşen İl Başkanı Aydın, üyelerle tek tek ilgileniyor.

Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, “Fırsat buldukça üyelerimizle bir araya geliyoruz. Üyelerimizin özlük ve sosyal hakları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel Merkezimiz nezdinde tüm talepleri not alıyor, aldığımız notları genel merkezimize ulaştırarak, muhataplarıyla sorunların çözülmesi için çaba gösteriyoruz. Çalışanların derdiyle, toplumun derdiyle ilgilenmezsek, sendikacılık yapıyor olmamızın anlamı kalmaz. Sendikacılık bir çalışanı kendine üye yapmakla olmaz. Bizler de sendikamıza üye olan bütün çalışanlarımızın sorunlarıyla ilgilenmek, dertleriyle dertlenmek durumundayız. Üyelerimizin sordukları sorulara yeterli cevaplar verebilmeliyiz. Sadece işimize odaklanarak çalışmak gerekiyor.” diye konuştu.

BEMBİRSEN_ (1)

Öte yandan Bem-Bir Sen Giresun İl Başkanı Muslihiddin Aydın, önümüzdeki günlerde farklı ilçe ve beldelerde ziyaretlerine devam edeceği kaydedildi.

Düşünce Okulu’nda Atölyeler Devam Ediyor Düşünce Okulu’nda Atölyeler Devam Ediyor

BEMBİRSEN_ (2)