Giresun Belediyesi, dört koldan yaptığı asfalt çalışması ile vatandaşların memnuniyetini kazanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmek için bozulan yolları   asfaltlayarak vatandaşların ulaşım konusundaki yaralarına merhem olmaya devam ediyor.

16-5

Yeni Gençlik Merkezi Projesi yer teslimi yapıldı Yeni Gençlik Merkezi Projesi yer teslimi yapıldı

Vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla asfalt çalışmalarına hız veren ekipler son olarak Kavaklar Mahallesi Kanberli Sokak’ta çalışma yürüttü.

7 (4)

Şenlikoğlu, "Büyüyen ve gelişen Giresun'umuzda vatandaşlarımızın daha konforlu yaşayabilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Hava durumunun elverdiği günlerde şehir genelinde asfalt çalışmaların devam edeceğini bildiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Program dahilinde ve ihtiyaç durumu da göz önüne alınarak, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak amaçlı, gerekli bölgelerde asfaltlama çalışmaları yapıyoruz. Yap boz gibi bir yol çalışması olmasına karşıyız. Önce tüm altyapı kurumlarının işlerini bitirmesini bekleyip onlar işlerini tamamladıktan sonra asfalt çalışmamızı tamamlıyoruz. Asfalt çalışmalarını başarıyla sürdüren ekiplerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Giresun’umuzda vatandaşlarımızın daha konforlu yaşayabilmeleri için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.