Giresun Belediyesi, Liselere Geçiş Sınavının (LGS) yapıldığı okullarda öğrenciler ve velilere simit, su ve kahvaltılık ikramında bulundu.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatıyla sınavın gerçekleştiği 12 okulun bahçesinde belediye tarafından kurulan stantlarda öğrenciler ve veliler sınav öncesi kahvaltılarını yaptı.

'Dünya İlk Yardım Günü' Giresun'da kutlandı 'Dünya İlk Yardım Günü' Giresun'da kutlandı

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: "Geleceğimizi inşa edecek geçlerimizin her zaman Giresun Belediyesi olarak yanındayız. Sınava giren tüm gençlerimize başarılar diliyorum. Biz de Giresun Belediyesi olarak geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda sınavın yapıldığı okullarda gençlerimize ve onların sınavını heyecanla bekleyen aileleri için birer ikramımız oldu. Gençlerimize Allah zihin açıklığın versin bahtları açık olsun" ifadelerini kullandı.

Öğrenci ve veliler ise: “Belediyemiz burada çok güzel bir ortam oluşturmuş. Su ve kahvaltılarımızı verdi. Bu hizmeti bize sunduğu için Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ederiz.” dediler.