Tarih boyunca adaletten, barıştan, kardeşlik ve hoşgörüden yana olan bir milletin mensupları olarak, toplumları yakınlaştıracak, medeniyetleri kaynaştıracak, ön yargıları kıracak, mesafeleri giderecek bir iklime insanlığın bugün her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Şüphesiz, aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve yardımlaşmayı muhafaza ettiğimiz sürece toplumsal dokumuz bozulmadan dimdik ayakta kalmaya devam edecektir. Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir bayram yaşanılması duygu ve düşüncesiyle, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hayırlı bayramlar dilerim” dedi.

Görele'de Kore Gazisi Küçük'ün evi onarıldı Görele'de Kore Gazisi Küçük'ün evi onarıldı

Bayram Tedbirleri Alındı

Vatandaşlarımızın kurban ibadetlerini rahat bir şekilde yerine getirebilmeleri için her kurban bayramında olduğu gibi bu bayramda da gerekli tedbirler alınmış, Belediye Mezbahanemiz temizlik ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Yine bayram süresince belediyemiz ilgili birim ve hizmet kolları aralıksız çalışmalarına devam edecektir.

Geleneksel Bayramlaşmamız Devam Ediyor

İlçemizde geleneksel hale gelen Kamu Görevlileri ile Vatandaşlarımızın toplu bayramlaşma merasimi, 16 Haziran Pazar, bayramın birinci günü, 11.00-11.30 saatleri arasında Otogar Düğün Salonunda yapılacak olup, tüm vatandaşlarımızı bayramlaşma merasimine bekliyoruz.


Medya 28 Haber Merkezi

Editör: Ayaz Bekdemir