Whatsapp Image 2024 06 17 At 14.18.35 (2)

Ziyaret sırasında konuşan Başkan Köse, engelli bireylerin toplumun önemli bir parçası olduğunu vurgulayarak: "Kurban Bayramı, sevgi ve dayanışma ruhunun en güzel şekilde yaşandığı bir zaman dilimidir. Engelli kardeşlerimizin de bu bayramı huzurlu ve mutlu geçirmeleri için her türlü desteği sağlamak görevimizdir." dedi.
Engelli bakım merkezinin işleyişi hakkında bilgi alıp, merkezin personeliyle de bir araya gelen Başkan Köse, emeklerinden dolayı teşekkürlerini iletti ve bayramlarını kutladı.
Engelli vatandaşlar da ziyaretten memnuniyetlerini dile getirerek, Belediye Başkanı Köse’nin gösterdiği ilgi ve alakadan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. 

Whatsapp Image 2024 06 17 At 14.18.35

Belediye Başkanı Fuat Köse yine bayramın ilk günü belediye mezbahanesini ziyaret etti. Başkan Köse, ziyaret sırasında mezbahanenin işleyişini yakından inceledi ve kurban kesim süreçlerini denetledi.  Köse, vatandaşların hijyen kurallarına uygun şekilde kurbanlarını kestirmeleri için mezbahane personeliyle görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca, mezbahane çalışanlarının bayram boyunca gösterdikleri özveriden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti. Başkan Köse, kurbanlarını kestiren vatandaşlarla yakından ilgilenirken, vatandaşlar da Başkan Köse’ye mezbahanedeki ücretsiz kesim hizmeti için teşekkür ettiler.

Whatsapp Image 2024 06 17 At 14.18.35 (1)

Hazırlık maçı: Trabzonspor: 2 - Szeged: 1 Hazırlık maçı: Trabzonspor: 2 - Szeged: 1

Editör: Ayaz Bekdemir