Giresun İl Müftülüğü, üstün gayret ve çalışmaları ile sunulan hizmetlerin kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan din görevlilerini ödüllendirdi.

Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Ödül Takdim Töreni’nde konuşan İl Müftüsü Ramazan Topcan, “Marifet iltifata tabidir. Başarılarınıza şahit olduk. Bugün güzel bir sebeple bir aradayız. Bu tören, ilimizde din ve Diyanet hizmetlerinin ivme kazanmasına vesile olan siz değerli kardeşlerimizi unutmamak adına çok daha önemli. Büyük bir aile olarak hep birbirimizle dayanışma içerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Hizmette yarışmak, istişare ve birliktelik noktasında sonuna kadar yanınızdayız.  Her zaman iyinin daha iyisi, güzelin daha güzeline ulaşabilmek için çalışmalarınız bizler için onur vesilesi olmuştur. Temizlik işlerinde çalışan kardeşimizden, idari hizmetlerimize, sahadaki imam hatip ve müezzin kayyımlarımızdan eğitim hizmetleri alanında çalışan her bir kardeşimizin hizmetleri aşkla, heyecanla yaptığını müşahede etmenin mutluluğu içerisindeyim. Zaten bize düşen görev de en iyi şekilde sorumluluk bilinciyle çalışarak ‘en güzel’ hizmetleri sunmaktır.” dedi.   

Özverili çalışmalarından dolayı din görevlilerine teşekkür eden Müftü Topcan, “Bundan böyle de Başkanlığımızın gençlik, aile, engelliler başta olmak üzere diğer sosyal projelerde katkı ve desteklerinizi bekliyorum.  Bugün burada belge takdim ettiğimiz siz değerli kardeşlerimin şahsında tüm din görevlilerimizin çalışmalarını ve gayretlerini takdir ediyorum. Din görevlisine yakışan şekilde gönüllü ve özverili hizmetlerinizin devamını diliyorum.” diye konuştu.   

05

06

Giresunlu elektrikçi yarım asırlık müşteri defterlerine gözü gibi bakıyor Giresunlu elektrikçi yarım asırlık müşteri defterlerine gözü gibi bakıyor

İl Müftü Yardımcısı Murat Mutlu ve din görevlilerinin katılımıyla gerçekleşen program plaketlerin takdim edilmesiyle tamamlandı.