AmberÇay Eynesil Belediyespor evinde Ayvalıkgücü Belediyespor'u ağırladı.

AmberÇay Eynesil Belediyespor evinde Ayvalıkgücü Belediyespor'u ağırladı.  Karşılaşmada gol sesi çıkmazken, konuk ekip maçın ikinci yarısında penaltı vuruşundan yararlanamadı ve karşılaşma 0-0 eşitlikle sonuçlandı.

Hakan Karaahmet: "Yeni bir hikaye yazacağımıza inanıyorum" Hakan Karaahmet: "Yeni bir hikaye yazacağımıza inanıyorum"

AmberÇay Eynesil Belediyespor Teknik direktörü Hasan Uğur Kardal maç sonu açıklamalarında;

''Berabere kaldığımız maç sonrası Hasan Uğur Kardal; “Geçen hafta kazanarak lige başlamak bizleri çok mutlu etmişti. Bugün burada taraftarımızın önünde 3 puan almak istiyorduk ve her maçta da bunu isteyeceğiz. Lige yeni adapte oluyoruz, futbolcu grubu olarak genç bir kadroya sahibiz, ekibimiz her hafta üzerine koyarak bir takım olma yolunda ilerliyor. Zemin istediklerimizi sahaya aktarmamıza engel oldu, bunun nedeniyle oyun ağırlaştı ve hücuma çıkmakta zorlandık. Geneline baktığımızda 90 dakika boyunca ortada bir oyun geçti. Pozisyonlara girmeye çalıştık. Üretmekte biraz sıkıntı yaşadık. 3 net pozisyonu değerlendiremedik. Rakibimizinde etkili atakları oldu, net olarak gördüğümüz temiz bir pozisyonda geçen haftayla aynı senaryo yaşandı ve penaltı çalındı. Hakemlerimizin daha dikkatli olmalarını istiyoruz. Kalecimiz Mert penaltıda ve 2 net pozisyonda takımı ayakta tuttu. İstediklerimizi tam sahaya yansıtamadığımız için berabere kaldık ancak sahamızda kaybetmemek bizim için önemliydi, kazanamıyorsak bile kaybetmemek çok önemli. Şimdi önümüzde ki Kırıkkale maçına odaklanacağız. Bugün sahada mücadele eden tüm oyuncularımıza ve son düdüğe kadar desteklerini esirgemeyen değerli taraftarımıza çok teşekkür ederiz. ” ifadelerine yer verdi.hoca

AmberÇay Eynesil Belediyespor iki maç sonucunda topladığı 4 puan ile 6. sıraya yerleşti.  AmberÇay Eynesil Belediyespor TFF 3.LiG 3. Hafta maçında 18 Eylül'de, Kırıkkale Büyük Anadolu deplasmanında çıkacak.  Karşılaşma Başpınar 17 Ağustos Stadında saat 15:30 başlayacak.