Son haftalarda alınan başarılı sonuçlar ve iyi futbolun yanı sıra taraftar desteğini daha fazla arkasına almak isteyen yönetim Altay maçı bilet fiyatlarında önemli bir indirime gitti.

Eynesil Belediyespor sahasında 2 puan kaybetti Eynesil Belediyespor sahasında 2 puan kaybetti

Süper Lig'in 17.haftasında 17 Aralık Cuma günü Altay ile oynanacak maç öncesinde kulüp yönetimi bilet fiyatlarında önemli bir indirime gitti.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, takımın son haftalarda aldığı iyi sonuç ve futbolun devam etmesinde en büyük pay sahibi olan taraftarların, 17 Aralık Cuma günü oynanacak Altay maçına beklendiği belirtildi.

Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ve yönetim kurulunun kararıyla bilet fiyatlarında ''büyük bir indirime gidildiği'' aktarılan açıklamada, 25 lira olan kale arkası bilet fiyatının 10 lira, 75 lira olan maraton tribünü bilet fiyatının 20 liraya indirildiği kaydedildi.

Açıklamada, "İndirimden doğacak tüm farkı, Başkanımız Hakan Karaahmet ve yönetim kurulumuz karşılayacaktır. Bu vesileyle büyük Giresunspor taraftarlarını, evimiz Çotanak Spor Kompleksi'ne, 90 dakika boyunca takımına destek olmaya davet ediyoruz." ifadesine yer verildi.