Deniz Suyu Analizleri Açıklandı Deniz Suyu Analizleri Açıklandı

AK Parti Giresun İl Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürü İnşaat Mühendisi Mete Bahadır Yılmaz, Giresun 2 OSB’nin her geçen gün büyümeye ve istihdam alanı oluşturmaya devam ettiğini kaydetti.

foto1 (3)

Yılmaz, "Yaklaşık 600 Kişiye İstihdam Sağlayacak"

Yaklaşık 480 bin m2’lik alan büyüklüğünde Giresun 2 Organize Sanayi Bölgesi’nin Bulancak merkezine 4 km, Piraziz ilçesine 3 km, Giresun merkezine yaklaşık 19 km, Ordu iline 21 km, Ordu-Giresun Havaalanına ise 10 km mesafede olduğunu belirten Yılmaz, “Organize Sanayi Bölgemiz, şehrimizin yıldızı haline geldi. Organize Sanayi Bölgemizde yer alan firmalarımız istihdam ve üretim anlamında hem şehrimize hem de ülkemize hizmet ediyor. Her bir firmamıza teşekkür ediyorum. OSB’miz inşallah büyümesini yıl sonuna kadar sürdürüp, 2024 yılı içerisinde de kapasitesini artıracaktır. Bunun için de planlamalarımızı şimdiden yapmaya başladık.” dedi.

foto2 (1)

Giresun 2 Organize Sanayi Bölgesi’nde daha önceden yer tahsisi yapılan üç firmanın daha inşaat yapımına başladığını kaydeden Yılmaz, “İnşaat yapım ruhsatını alan üç yeni fabrikamız daha bu hafta temel grubu imalatlarına başlanıldı. Aydınlatma armatürleri, tekstil bıçakları ve konfeksiyon mamulleri üretimi yapacak olan firmalarımız önümüzdeki yıl ortasından sonra faaliyete geçecek inşallah. Toplamda 600 kişilik yeni istihdam sağlayacak yatırımcılarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun.” ifadelerinde bulundu.

foto3 (1)