AK Parti Giresun Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, yeni bir kampanya başlattıklarını açıkladı. 9 Mart 2023 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya ‘Sıcak Sofralar Deprem Bölgesinde Yeniden Kurulsun’ adı verildi.

CHP Giresun Milletvekili Aday Adayı Basri Gürsoy, "Yönetemiyorlar" CHP Giresun Milletvekili Aday Adayı Basri Gürsoy, "Yönetemiyorlar"

Ramazan öncesinde sofralarımızın temel ihtiyaçları(Tava, tabak, çatal, kaşık, bardak, plastik gereçler, tencere, çaydanlık…) tedarik edilecek ve deprem bölgesine gönderilecektir. Ak Parti Giresun Kadın Kolları Başkanı Sayın Aydın şu açıklamayı yaptı: ‘Sevgili Giresunlu hemşehrilerimiz; Deprem bölgelerinin konteynır kentlere dönüştüğü bugünlerde ihtiyaçlar farklılaşmıştır. Enkaz altında yakınlarını, umutlarını, mutfağını kaybeden kadınlarımızın sofralarına yardım edelim. Sofralarımızın temel ihtiyaçlarını 9 Mart’a kadar hazırlayacağımız kolilerle deprem bölgesindeki konteynır kentlere bizzat teslim edeceğiz. Asrın felaketiyle birlikte devletimizin ve milletimizin iradesi tüm dünyaya örnek olmuştur, inanıyorum ki bu kampanyada da Giresun ili olarak depremzede vatandaşlarımızın Sıcak Sofralarına Umut Olmayı başaracağız diyerek sözlerini tamamladı.