AK Parti Giresun İl Başkanı ve aynı zamanda Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mete Bahadır Yılmaz, 55 ülkeye ihracat yapan Giresunlu silah üreticisi YAVUZ FIREARMS'ın YAVUZ 14/MC P35 tabancasının, dünyanın önde gelen sivil ateşli silah kuruluşlarından ABD merkezli National Rifle Association (NRA-Ulusal Tüfek Birliği) tarafından 2024 yılının "en iyi tabancısı" seçilmesinden büyük onur ve gurur duyduklarını söyledi.

mete-bahadir

Fındıkta rekolte Karadeniz’in doğusunda yükseldi, batısında düştü Fındıkta rekolte Karadeniz’in doğusunda yükseldi, batısında düştü

Bu büyük başarıda emeği geçen herkesi kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamada, “Giresun 2. Organize Sanayi Bölgemizde üretilen YAVUZ 14/MC P35 tabancasının, ABD merkezli National Rifle Association (NRA-Ulusal Tüfek Birliği) tarafından 2024 yılının ‘en iyi tabancısı’ seçilmesinden çok büyük mutluluk ve gurur duyduk.

Bu büyük başarı aynı zamanda bu ödülü almaya hak kazanan ilk Türk firması olması açısından da ayrı bir önem taşıyor. Böylesine önemli bir başarıya imza atan YAVUZ FIREARMS Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Cürgül başta olmak üzere emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Ortak Kullanım